Φορουμ Θεατρικης Ομαδας Πολ. Κρητης

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φορουμ για του θεατρόφιλους του Πολυτεχνείου Κρήτης.


    Τελική ημέρα Αστριτσιου!

    Φαραώ
    Φαραώ
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 14
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Χανιά

    Τελική ημέρα Αστριτσιου! Empty Τελική ημέρα Αστριτσιου!

    Δημοσίευση  Φαραώ Τρι Ιουλ 13, 2010 10:54 pm

    Dear τέκνα και τεκνά!

    Μετά από τις πολυπληθείς και εξουθενωτικές συναντήσεις μας αποφασίστηκε ότι θα πάμε στο Αστρίτσι. Μετά από αρκετά τηλέφωνα καταφέραμε να πείσουμε τους οργανωτές να μη μας ξανααλλάξουν μέρα και να παίξουμε εν τέλει στις 27/7 (ήθελαν να μας βάλουν 26, που σήμαινε κι άλλες συναντήσεις κι άλλες συζητήσεις, πάλι άλλοι να μη μπορούν και άλλοι να μπορούν). Τα καταφέραμε πάντως! Οπότε:

    27/7 παίζουμε στο Αστρίτσι που σημαίνει:

    26 προσπαθούμε να είμαστε όλοι εκεί (εκτός από αυτούς που θα πάρουν μονοήμερη άδεια)
    27 κάνουμε όλη μέρα πρόβες στις οποίες είναι προφανές ότι πρέπει να είμαστε όλοι
    Τα άτομα που θα λείπουν θα είναι: Ζωή, Μαρτσέλα, Μπούσιας, Ελεονώρα, (Τετώρος)
    (Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος!)
    Οι πιθανοί ντουμπλαριστές είναι: Νάσια (ως Ζωή), Μιμιλιδάρα(την τσάκωσε τη ρολάρα,ΣΕΞ ΙΙ και ο ρόλος της, Μαργαρίτα), Γιώργος Γραμ. (ως Μπούσιας) και την Ελεονώρα μπορεί να αντικαταστήσει κάποιο κορίτσι που είναι στα παιδάκια (π.χ. Φυστίκι, Μυρτούλα, εγώ, κτλ), (Θέμης ή Καραλάκης ή κάποιον θα βρούμε για τον Τετώρο)
    Κάποιοι με αμάξι πρέπει να αναλάβουν να φέρουν τα φώτα (τα strobes θα τα φέρω εγώ)
    Οι υπέυθυνοι της μουσικής τα συστήματά τους (αν και το ξέρουν ήδη, δε χρειάζεται να το πω εγώ)
    Όλοι να φέρουν τα ρούχα τους και ό,τι αντικείμενο χρησιμοποιούσαν στο έργο (κούκλες, θήκες λάπτοπ κτλ)
    Ο κάθε σκηνοθέτης που έχει αλλαγές ατόμων στη σκηνή του φροντίζει για τις πρόβες που χρειάζονται

    Αυτά! Ανυπομονώ να σας δω όλους! Μου έχετε λείψει πάρα πολύ!

    Υ.Γ. Φέρτε sleeping bag και σκηνές όσοι έχετε. ε; Καλά δε λέω εσείς που πήγατε και πέρυσι;; Αντικουνουπικά, αντιηλιακά κτλ!! Yeah baby!! Let's go!!!
    Τα λέμε στο Αστρίτσιον, γιατί εγώ φεύγω σήμερα και δυστυχώς δεν πρόλαβα να σας δω. Φιλιααααααααααααααααααααααααα!!!!
    Αν ξέχασα κάτι ας συμπληρώσει κάποιος. Και οι ψημένοι να το βάλουν και στο forum! Βαριόμουνα τώρα να το κάνω εκεί, δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει. Αι εμ σορρυ!
    Σμουατς!

    Μαιλ από Ελπιδούι...

    ΥΓ:Εχει δημιουργηθεί και γεγονός στο ημερολόγιο του φορουμ για τους ξεχασιαριδες... Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 22, 2024 1:32 am